producent roślin, szukam!

producent roślin, szukam!

Zaczynam zakładać ogród i potrzebuje jakieś szkółki, która ma super ofertę. Chce roślin od producenta, nie bawię się w pośredników. Czekam na propozycje.

dof77

Posty: 2

 
Mam mały trawnik. Skasowałem stary i posadziłem trawę ozdobną i wygląda super. Koszenie to nie problem, bo mam mały trawnik. Zajmuje mi to dziesięć minut, a przynajmniej mam trawnik jak na polu golfowym. Zawsze mi się taki trawnik marzył i udało mi się ten cel osiągnąć. Polecam trawnik, bo jest mniej wymagający.

micko

Posty: 5

 
Na ogród trzeba mieć czas. Jeśli się nie ma czasu to albo się zmarnuje albo trzeba mieć pieniądze na ogrodnika. Tylko wtedy ma to sens. Mam sporo czasu, wobec tego kupuje hurtowe ilości roślin i zmieniam sobie, co jakiś czas ogród tak jak tylko chce. Mnie się to podoba, natomiast czy każdemu będzie się podobało? To trzeba sprawdzić tworząc mały ogród.

sgemino

Posty: 7

 
Trzeba zgłaszać się do takie szkółki, która naprawdę wie jak produkować rośliny. Wtedy można uzyskać jakość ale i niskie ceny. Na tym dużo osobom zależy.

muzycznyG

Posty: 16

 
Jeżeli ktoś szuka trawy ozdobne to na https://byliny-swierk.pl/home,9,trawy.html są dostępne. To szkółka, z jaką współpracujemy od niezwykle dawna. Zawsze maja rośliny najwyższej klasy, jakie spełniają nasze oczekiwania. Nasi klienci też są później zadowoleni.

Grabow12

Posty: 3

 
Jakiś czas temu u producenta roślin zamawialiśmy do mojego ogrodu rośliny. Firma, która się tym zajmuje to robiła i przywieźli naprawdę ładne okazy. Nie wiem, jakie to rośliny, bo tak naprawdę się na tym nie znam. Mnie tylko cieszy wygląd roślin, ale pielęgnacja i chodzenie przy tym to już nie jest moja bajka.

Lupusx

Posty: 3