gdzie kupić drzwi

gdzie kupić drzwi

Jakie drzwi zastosowaliście u siebie przy wykończeniu wnętrz i czy jesteście zadowoleni z konkretnego rozwiązania? Szukam inspiracji ogólnie.

Kruczek23

Posty: 2

 
Jak wybierałem drzwi to się inspirowałem naturą głównie. Teraz właśnie dużo ludzi wybiera stal, jakieś materiały sztuczne, a ja poszedłem w drzwi dębowe od http://www.meblerevia.com/ i jestem zadowolony, bo przynajmniej się w pewien sposób wyróżniam. Zamontowałem sobie takie drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne. W ogóle nigdzie podobnego stylu wykończenia drzwi nie spotkałem tak szczerze mówiąc.

namok

Posty: 3

 
Ciekawe inspiracje, a o drzwiach drewnianych nie myślałem w tak poważny sposób, aż do dzisiaj. Dzięki za wskazówki.

Blitz55

Posty: 25

 
Wartościowa propozycja. Dzięki za komentarz. Na pewno się odniosę i powiem, jaki model wstawiłem u siebie. Warto takimi rzeczami się wymieniać.

Kitas

Posty: 2

 
Sprawdź też, jak zabezpieczają takie drzwi i przy transporcie, czy masz montaż w cenie, czy musisz dopłacić. Według mnie warto jednak od razu z montażem zamawiać, bo oni ogarniają, jak te drzwi chodzą i lepsze know how.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Całkiem ciekawa propozycja. Tylko raz w życiu widziałem drzwi dębowe u ludzi, ale zachwycają przyznam i znacznie lepiej wyglądają, nawet pod kątem wzorniczym od takich typowych, metalowych, ale wiadomo, że cenowo nieco inaczej.

yarofe

Posty: 11