prywatne przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, szukam !

Dzień dobry, czy znacie może prywatne przedszkole miasteczko wilanów w Warszawie? Chciałabym zapisać tam swoje dziecko, jednak chce najpierw poznać opinie od osób, które zapisały już swoje dzieci.

ciopix

Posty: 1

 
Przedszkole miasteczko wilanów ma niezwykle sporo plusów, jednym z nich jest fakt, że prywatne przedszkole otwarte jest nawet w wakacje.

adam_r

Posty: 14

 
Ja polecam Ci prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Tutaj możesz zobaczyć ich program nauczania http://www.karate-kids.pl. Moja córka do niego chodzi od kilku miesięcy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Moja córka jest bardzo szczęśliwa, codziennie wstaję z uśmiechem i pędzi szybko do przedszkola.

labuh

Posty: 3

 
Przedszkole miasteczko wilanów może być najlepszym rozwiązaniem, jeśli do późna pracujesz. Takie przedszkola otwarte są minimum do 17.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Na twoim miejscu postawiłabym na prywatne przedszkole wilanów. Popatrzyłam ich oferty i mają niesłychanie ciekawe zajęcia dodatkowe. Dzieci mogą się niesłychanie dobrze po nich rozwijać.

Acurano

Posty: 3

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest naprawdę dużo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie organizowane są zajęcia.

HaNzo

Posty: 2

 
Powiem Wam, że sprawdziłem teraz przedszkole wilanów i naprawdę ciężko jest wybrać. Wszystkie mają ciekawe zajęcia, jednakże chyba wybiorę przedszkole sportowe. Mają niesłychanie sporo zajęć z aktywności fizycznych, moje dziecko będzie zadowolone.

Kitas

Posty: 3

 
My chyba wybieramy prywatne przedszkole miasteczko wilanów, bo mają ciekawe zajęcia, do tego jest otwarte o wiele dłużej. Jest to dla mnie bardzo ważne, bo czasami pracuje do 16, a czasami 18.

xacti

Posty: 5

 
Dla mnie najlepszym wyborem jest prywatne przedszkole miasteczko wilanów. Przedszkoli jest faktycznie mnóstwo, więc można przebierać w tych placówkach. Posprawdzaj jakie organizowane są zajęcia.

Aga-lloch

Posty: 20

 
Moja córka już od dwóch lat chodzi do prywatnego przedszkola wilanów i jesteśmy bardzo zadowoleni. Dziecko przychodzi z przedszkola zadowolone, pełne radości i przede wszystkim szczęśliwe, a chyba to jest najważniejsze.

emu45

Posty: 2