fotograf ślubny Zielona Góra, poszukuję!

fotograf ślubny Zielona Góra, poszukuję!

Jest jakiś fotograf ślubny z Zielonej Góry, który ma na teraz wolny termin? Nie ma zbyt dużo czasu a nie mogą znaleźć kogoś na zastępstwo fotografa, który był zarezerwowany.

Dosti

Posty: 1

 
Super fotografa na wesele w Zielonej Górze odnalazłam na http://jacekpatecki.pl i polecam Wam tę osobę. Sporo moich znajomych ma fotografie właśnie od tego pana i wszyscy jesteśmy faktycznie niezwykle zadowoleni.

Kruczek23

Posty: 2

 
Zamówiliśmy fotografię ślubną w Żarach Żaganiu i jesteśmy bardzo zadowoleni. Odpowiednie podejście do tego tematu dało super efekty. Każda osoba, która zdecyduje się na współpracę z doświadczonym fotografem będzie zadowolona. To są zdjęcia, jakich, na co dzień się nie robi, dlatego warto wydać na nie pieniądze.

Klara323

Posty: 2

 
Robienie takich zdjęć nie jest bezproblemowe. Sporo z nich nie wygląda najlepiej. Mało tego rodzina szczególnie na początku wesela nie za niesłychanie chce zdjęć. Dopiero jak pojawia się alkohol to sytuacja się zmienia. Fotograf powinien być mało widoczny dla wszystkich gości.

aminotos

Posty: 2

 
Nie wiem czy aż tak bardzo konieczny jest fotograf na weselu z Zielonej Góry czy innego miasta? Może na początku jeszcze tak, natomiast potem te fotografie najlepsze już nie są. Ludzie się bawią i to na całego.

Klara323

Posty: 3

 
Na pewno doświadczony fotograf z Zielonej Góry dostosuje się do każdego, bo ma w tym bardzo duże doświadczenie. To osoba obyta w robieniu zdjęć, dlatego nie boi się nawet najtrudniejszych zadań. Chętnie zrobi zdjęcia rodzinie jak i zdjęcia parze młodej.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Gusta są bardzo różne, dlatego jednym podobają się takie zdjęcia ze ślubów, a innym inne. Jedni stawiają na piękne plenery, a inni jeszcze chodzą do studia fotograficznego.

Grabow12

Posty: 4