przewozy do Niemiec, polecicie firmę?

przewozy do Niemiec, polecicie firmę?

Chciałbym wynająć busa do Niemiec dla całej grupy. Jest nas osiem osób, dlatego bus będzie w stu procentach zapełniony. Nie wiem tylko, do jakiej firmy się zgłosić?

czertwin

Posty: 1

 
Jeździłem już własnym samochodem, niemniej jednak to było kompletnie nieopłacalne. Zdecydowanie polecam jechać busem do Niemiec, albowiem to najtańsza forma transportu.

roudee

Posty: 3

 
Busy to tani transport, zatem tak dużo ludzi z niego korzysta. Nie ma się, co dziwić, iż firm jest niezwykle dużo, bowiem jednak sporo z nas liczy się z kosztami transportu.

kryzys

Posty: 6

 
Odszukałem firmę zajmującą się przewozami pasażerskimi do Niemiec na stronie https://www.beatabus.pl. Wygląda to wszystko dobrze, ale dopiero się przekonam czy są naprawdę tak dobrzy jak to opisują, bowiem skontaktuje się z nimi.

namok

Posty: 3

 
Oferty zawsze porównuje i dopiero wtedy dzwonię do jednej z firm. Dość często jeżdżę do Niemiec, dlatego cena ma dla mnie znaczenie. Oczywiście komfort też, dlatego trzeba znaleźć złoty środek i wtedy będzie dobrze.

Noruhe

Posty: 3

 
Busy to tani transport, dlatego tak wiele osób z niego korzysta. Nie ma się, co dziwić, że firm jest bardzo dużo, bo jednak wielu z nas liczy się z kosztami transportu.

adam_r

Posty: 14

 
Mnie zawsze interesuje bezpieczeństwo i na to zwracam spostrzeżenie. Cena? Naturalnie byłoby dobrze gdyby była niska, ale nie przesadzajmy, że cena jest ważniejsza niż dotarcie do celu w jednym kawałku. Należałoby sprawdzać, kto ma kierować samochodem i jakie to są wozy.

Jasio234

Posty: 3

 
Korzystałem z oferty firmy, która organizuje wyjazdy do Niemiec. Mają busy niezmiernie komfortowe i nowe, zatem nawet te dłuższe trasy to nie był jakiś większy kłopot. Pożądane byłoby z taką firmą współpracować, bo poza ceną właśnie bezpieczeństwo jest niezmiernie istotne, a tutaj mieliśmy je zapewnione na wysokim poziomie.

Mier56

Posty: 2

 
Nie ma kłopotów ze odnalezieniem firmy, która oferuje przewozy busami do Niemiec z pomorskiego, bowiem sam ostatnio z takiej korzystałem. Z pomorskiego jest blisko do Niemiec, zatem firm jest tam niesłychanie mnóstwo. Wystarczy sobie wszystko porównać, a wtedy znajdziemy taką firmę, która spełnia nasze oczekiwania.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Nie ma problemów ze znalezieniem firmy, która oferuje przewozy busami do Niemiec z pomorskiego, bo sam ostatnio z takiej korzystałem. Z pomorskiego jest blisko do Niemiec, dlatego firm jest tam bardzo dużo. Wystarczy sobie wszystko porównać, a wtedy znajdziemy taką firmę, jaka spełnia nasze oczekiwania.

Sohinyh

Posty: 3