Problemy z potencja

Problemy z potencja

Witam! Szukam jakiś informacji na temat żelu dr Penigreat. Ktoś, coś? Mieliście z czymś takim albo podobnym w ogóle do czynienia? Ostatnio widzę u siebie coraz większe problemy podczas seksu a wolałbym jednak żeby się obyło bez chodzenia do lekarza.

gzdyl

Posty: 5

 
Nie chciałbym jakoś sztucznie sobie rozmiaru poprawiać ale jakby mi jakaś dziewczyna powiedziała kiedyś że mam za małego to bym się chyba nad czymś takim zaczął zastanawiać. Na szczęście jeszcze nic takiego nie usłyszałem, a raczej na odwrót ;-)

edyta123

Posty: 17

 
Jak na razie bardzo jestem zadowolony zDr.Penigreat mam taki preparat w żelu, bo ponoć też tabletki o tej samej nazwie są dostępne. Tak mocnego wzwodu to ja jeszcze nigdy wcześniej nie miałem nawet jako nastolatek aż takiej twardości to nie pamiętam :P

amrmas22

Posty: 13

 
Jeszcze jestem młody więc jakiś problemów z potencją u siebie nie dostrzegam choć ciekaw jestem jak to będzie jak będę miał 40 – 50 lat...czy w ogóle nam się będzie z żoną jeszcze kochać ze sobą.

TomekK

Posty: 13

 
Z takich polepszaczy to nie korzystałem, zresztą nie wiem nawet czy chcę jakoś ingerować w naturę, chociaż z drugiej strony jakbym miał ponadprzeciętny rozmiar...to myślę że niejedna moja eks chciałaby do mnie natychmiast wrócić, hehe.

irecki67

Posty: 16

 
Takie suplementy na potencję czy libido to teraz stanowią bardzo duży procent całego rynku farmaceutyków i to pokazuje tylko jedno – jest problem, bo zapotrzebowanie na takie wspomaganie rośnie u mężczyzn.

ZaNK3R

Posty: 25