Dobre Ananasy

Dobre Ananasy

Ma ktoś tutaj doświadczenie ze sklepami, który handlują orzechami?

Będę potrzebował hurtowej ilości laskowych i włoskich w najbliższym czasie i szukam sprawdzonego dostawcy.

ewu1u01

Posty: 19

 
Co prawda to prawda taki orzech włoski, albo suszona śliwka mają wiele cennych mikroelementów. Potas, wapń – tego nam brakuje w dzisiejszych czasach. Warto coś takiego sobie dorzucić do diety.

Morchepl

Posty: 20

 
Ojoj :) Znam temat:)

Ostatnio dość często zamawiam od sklepu panorzeszek.pl. Ogólnie muszę powiedzieć, że sklep bardzo spoko. Nie ma problemów z komunikacją, dostawy są robione szybko, już trochę z nimi współpracuję i jeszcze nie miałem reklamacji.

ajhhopek

Posty: 20

 
Ja bym Ci polecił, żebyś spróbował jak smakuje suszona żurawina, dla mnie najlepsza rzecz z suszonek. Taki fajny słodko – kwaśny smak, nie do podrobienia.

Idealna do deserów!

sgemino

Posty: 19

 
Wiem, że mój kuzyn lubi taką zdrową żywność. On pewnie by wiedział gdzie to kupić. On to potrafi w środku nocy podać wartości odżywcze każdego jednego owoca.

Wariat:)

ZetMichał

Posty: 25

 
Oj, ja to się w ogóle nie orientuję gdzie takie produkty można dostać w fajnej cenie. Na pewno są w tych alejkach ze zdrową żywnością w większych sklepach, ale poza tym to aj have no idea;/

miga

Posty: 25

 
Jakby nie było warto jeść orzechy i suszone owoce. Nawet lekarz mi na ostatniej wizycie kontrolnej polecił, żebym sobie skubał pistacje co jakiś czas, ponoć obniżają ciśnienie, czy coś takiego.

Heh, nieźle.

b.one

Posty: 28

 
Nawet jakiś czas temu widziałem taki sklep z necie, ale teraz sobie tego nie odtworzę co to był za adres. Jakaś reklama się pojawiła, kliknąłem i nawet mieli całkiem zacny wybór...

raptofil

Posty: 20

 
Z suszonych owoców to ja najbardziej jestem za daktylami, do tego śliwka kalifornijska i jest git:) Czasami na targu u nas można kupić takie owoce w fajnej cenie.

norBoro

Posty: 24

 
Ja bardzo lubię sobie pestki dyni pochrupać w ciągu dnia. Odstresowuje mnie to, a poza tym są bardzo zdrowe. Ponoć regulują trawienie.

Pozdrowienia!

Spirek

Posty: 28