Sklep odżywki, sprawdzony sklep

Sklep odżywki, sprawdzony sklep

Hej, nie chcę kontaktować się z jakimś dietetykiem. Może Wy mi pomożecie, chodzi mi o spalacze tłuszczu. Takie, których można używać przy jednoczesnym trenowaniu na siłowni. Co wy bierzecie, co polecacie.

Pozdrawiam.

serbus_pp

Posty: 12

 
Jak dla mnie to najlepsze odżywki i inne rodzaje mają tutaj http://najlepszesuple.pl/kreatyna-/660-7-nutrition-hcl-350g.html.

Należałoby tu zaglądać, bowiem wielokrotnie mają fajne promocje.

eef12

Posty: 17

 
Od kilku miesięcy zacząłem stosować 7 Nutrition HCL. Widzę wielką różnicę. Lepiej się czuję, mam więcej energii. Uprawiam wiele sportów, ale najwięcej czasu skupiam się na boksie. Polecam ten środek, to jest kreatyna, ale dużo mocniejsza niż ta zwykła.

reserveme

Posty: 26

 
Wiadomo, że chudzina nie nadrobi kanapkami, lecz tak czy w przeciwnym wypadku nie da rady na siłowni. Jak się chociaż raz poszło i zobaczyło to można mieć pewne zdanie na ten temat. Zawsze śmieszyły mnie takie osoby, co przychodzą na siłkę bez żadnej wiedzy, celu, a od suplementów i odżywek chcą stronić. Potem jednak zmieniają zdanie, lecz są i tacy, co rezygnują.

okrzemek

Posty: 28

 
Mnie zawsze chodziło, żeby spaść z wagi. Taki jeden preparat na odchudzanie mi pomógł, ale to chyba była bardziej moja zasługa i silna wola.

Thaniell

Posty: 12

 
Próbowałem DECA DROLON, na mnie fajnie podziałał. Kumpel też bierze i ma takie same odczucia, także widać, że to dobry produkt. Długo nie mogłem wybrać czegoś konkretnego dla siebie, ale dobrze, że w końcu dopasowałem sobie wszystkie suplementy. Chodzę na siłownię 3 razy w tygodniu, także efekty są już widoczne.

GGregbard

Posty: 18