Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Witam, cześć. Dobry suplement na potencję który faktycznie pomaga i nie ma jakiś niekorzystnych skutków ubocznych. Ktoś, coś?

figo

Posty: 8

 
Mogę polecić tabletki dr Penigreat przede wszystkim są naturalne, w składzie masz głównie zioła, takie jak żeń szeń, także nie szprycuje się tutaj człowiek jakąś chemią o niewiadomych skutkach ubocznych. Jedna tabletka dziennie wystarczy, nie trzeba brać więcej.

saradonin

Posty: 22

 
To jest w ogóle ciekawa dyskusja, czy rozmiar ma znaczenie czy nie ma. Bo ja już słyszałem każdą opcję, argumenty jednej strony sporu i drugiej...i sam już nie wiem kto tutaj mówi prawdę.

Fanatyk

Posty: 10

 
Nie wiem jakie tabletki są dobre a jakie niekoniecznie. To chyba po prostu trzeba na sobie przetestować i zobaczyć. Nie ma lepszego testu niż własne doświadczenie. Tak to już jest, i choć czasem człowiek się sparzy to jednak nie ma innej drogi.

Focuss3

Posty: 18

 
Kiedyś to też się rozglądałem za jakimś suplementem na potencję ale jakoś nic mi szczególnie nie przypadło do gustu, Chyba po prostu za dużo tego jest w sprzedaży i człowiek nie wie co wybrać.

Marioleczka

Posty: 7

 
Ja to jestem zdania że liczy się zawsze przede wszystkim technika i atmosfera a dopiero w dalszej kolejności rozmiar :] ale wiadomo, że jednak te cm się przydają i nie ma co mówić że nie mają w ogóle znaczenia.

tutys00

Posty: 16

 
Trzeba na pewno czytać etykiety tych suplementów poprawiających libido, czy tam nawet rozmiar. Od tego wszystko zależy. Jeśli w składzie są substancje niewiadomego pochodzenia, albo jakieś placebo które na nic nie wpływa to wiadomo, że takie tabsy dużo nie pomogą.

Mnert67

Posty: 4