Dietetyk - Szczecin

Dietetyk - Szczecin

Na studiach ćwiczyłem, później przestałem, bo praca i wiadomo inne zajęcia, ale strasznie przytyłem i już jestem na drugim wskaźniku otyłości według BMI. Proszę o pomoc dietetyka w Szczecinie. Może znacie kogoś, kto mnie obsłuży w miarę tanio i na pewno rzetelnie.

BoGGo

Posty: 24

 
7 dni diety zamówisz tutaj dietica.szczecin.pl za 97 zł. Trudno o lepszą cenę, a dania są dobrane do twojego stylu życia. Skorzystałem i teraz na luzie samodzielnie gotuję, nie jest takie trudne, jak się na początku wydaje. Poza tym pani Magda jest fajną i rzeczową osobą, więc cię naprowadzi na właściwą drogę żywienia.

showmemore43

Posty: 21

 
Przygotuj się na to, że sama dieta to zaledwie 50% sukcesu. Trzeba dodać do tego systematyczny wysiłek fizyczny. Dopiero takie powiązanie gwarantuje sukces. Nie ma w żywieniu i odchudzaniu dróg na skróty.

Tarzan.JJ

Posty: 21

 
Teraz ceny konsultacji wahają się w Szczecinie na poziomie 50 zł za około godzinę z pełną analizą ciała, nawyków żywieniowych, itp. O wiele lepsza inwestycja niż tracenie czasu na samodzielne zdobycie wiedzy, chociaż to nie zaszkodzi oczywiście :)

Fiszerrr

Posty: 28

 
Możesz skorzystać z oferty Magdaleny Skowronek, ze strony dietica.szczecin.pl. Pani dietetyk działa na rynku w Szczecinie, a jej konsultacja jest naprawdę warta swojej ceny, bo masz u niej analizę składu ciała, dokładną interpretację, ocenę nawyków żywieniowych i wiele innych. Godzinka mija raz dwa. Zalecenia dietetyczne wykorzystasz na spokojnie długoterminowo.

Jajcarek3

Posty: 17

 
Nie ufaj gotowym dietom, bo nie są dopasowane do indywidualnego standardu. Można szybko wpaść w jeszcze gorsze nawyki.

aLIMER56

Posty: 19

 
Ja zrozumiałam, że nie chodzi tylko o dietę, ale zupełną zmianę dotychczasowego stylu jedzenia. Dietetyk jest ok, na krótką metę. Weź jednak pod uwagę całkowitą metamorfozę założeń żywieniowych. Dobry dietetyk o tym powinien wiedzieć.

Qujek2

Posty: 18

 
Ja dopiero, jak zapłacę pieniądze to zaczynam coś robić na swoją korzyść. Jeżeli tak masz to dietetyk obowiązkowo, najlepiej kontakt ze specjalistą działającym indywidualnie na rynku, bo jest taniej, bardziej kameralnie.

Abnesis

Posty: 18

 
Sam się trochę w diety bawiłem, ale nigdy nie osiągnąłem takich wyników, jak u dietetyka, więc namawiam do kontaktu osobistego. Absolwenci Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego dobrze sobie radzą na tym rynku.

atomuuuu55

Posty: 17