Powiekszanie penisa

Powiekszanie penisa

Witajcie :) Kolega mnie prosił żęby zapytał, bo sam nie ma internetu. No więc pytam – jak powiększyć penisa? Polecacie jakieś tabletki, maści, proszki czy coś w tym stylu? Z góry dzięki – w imieniu kolegi.

Marioleczka

Posty: 9

 
Mi polecił lekarz dr Penigreat i faktycznie jest lepiej, czuję się dobrze po tych tabletkach. Większa moc w łóżku, większa moc poza łóżkiem, ogólnie jestem taki naładowany bardziej, pełniejszy energii, bo jednak przez ostatnie miesiące to jakiś taki sflaczały apatyczny chodziłem a miało to przełożęnie na seks i to duże.

muzycznyG

Posty: 16

 
Jest chyba jakaś plaga z problemami z potencją i tego typu bo dużo różnych preparatów się pojawiło w sprzedaży. Kieydś to były chyba ze dwa produkty i tyle, niczego więcej a teraz można sobie przebierać jak w rękawiczkach.

czesłaaaw

Posty: 5

 
Często się słyszy że rozmiar nie ma znaczenia i zawsze jak to słyszę to mi się chce trochę śmiać. Jak to nie ma?! Musi mieć, to czysta anatomia i fizjologia, im większy rozmiar tym głębsze doznania i tyle.

@imnertyk

Posty: 15

 
Mężczyźni od kobiet różnią się bardzo i to widać najlepiej właśnie w związku z seksem. My jesteśmy gotowi do akcji w ciągu chwili, a kobieta potrzebuje jednak zazwyczaj trochę czasu żeby się dostroić...i potem też potrzebuje więcej czasu żeby faktycznie odczuć pełną satysfakcję, a nie ukrywajmy, że facet długich godzin do tego nie potrzebuje :)

edyta123

Posty: 8

 
Trochę jest lipa z tymi suplementami na potencję i libido, że potrafią niemało kosztować a żeby były efekty (zwłaszcza te z powiększeniem) to jednak trzeba taką kurację przez dłuższy czas przeprowadzić, z dnia na dzień nic nie urośnie.

Lupusx

Posty: 5

 
Ciekawe czy komuś kiedyś kobieta powiedziała wprost że ma – za mały sprzęt...ale to by musiało faceta zaboleć. Podejrzewam że przy jakiś związkowych kłótniach to takie teksty mogły lecieć, ludzie w złości to sięgają po największe armaty.

Kitas

Posty: 12

 
Nie jestem na czasie jeśli chodzi o te tabletki na potencję, a z tego co widze jak czasami włączę telewizor to ich teraz cała masa. Ja to raczej stawiam na zdrowe jedzenie, sport i potem w łóżku jestem jak torpeda :) A co!

icee

Posty: 14

 
W seksie to najważniejsza jest dobra atmosfera, fajna gra wstępna, klimat i od razu człowiek zaczyna zupełnie inaczej chodzić. A jak jest stres, nerwy itp. to potem są jakieś problemy z erekcją, z przedwczesnym finałem i tak dalej.

opinmet5

Posty: 17

 
Jednak mocno się różnią składem od siebie poszczególne suplementy na potencje. Myślałem że jednak one wszystkie mniej więcej są z takim samym składem i działaniem a różnie potrafią być duże.

Yuri20

Posty: 12