Problemy z potencja

Problemy z potencja

Cześć. Czytałem ostatnio ciekawy artykuł w necie na temat tego czy rozmiar dla kobiety rzeczywiście ma znaczenie i tam wnioski były takie że jednak ma..trochę mi to cały światopogląd zburzyło :) Jak można pracować nad zwiększeniem liczby centymetrów, są jakieś naturalne sposoby, ćwiczenia, dieta, suplementy???

marionnn

Posty: 5

 
Super się czuję po suplemencie dr Penigreat działanie ma w sumie dość szerokie bo z jednej strony poprawia potencję z drugiem potrafi też podrasować wymiary – wiadomo o co chodzi :) Ja u siebie wymierzyłem że mam więcej o 2 cm, zawsze coś, to już można odczuć.

cinto

Posty: 13

 
Nie znam się za bardzo na tych różnych tabletkach na potencję, niczego takiego nigdy nie stosowałem ale widocznie ludzie to kupują skoro aż tyle się preparatów na rynku nowych pojawia ostatnio.

Złoty

Posty: 20

 
Polecam na pewno zdrowszy tryb życia, więcej godzin snu, jakiś sport zmiana diety, to już powinno dużo poprawić jeśli chodzi o kondycję łóżkową, widzę naprawdę duży efekt u siebie ale trochę zmian i pracy mnie to wszystko kosztowało.

klucznik34

Posty: 12

 
Może za jakiś czas sam sobie kupię jakiś suplement, nie wiem, ale rozważam coś takiego. Nawet mi nie chodzi o to, żeby tam cokolwiek przybyło jeśli chodzi o rozmiar, bo z tym nie jest źle :P Ale bardziej o jakość seksu, żeby się czas wydłużył...na tym mi bardziej zależy.

ambrozy56

Posty: 11

 
W za dużym stresie ludzie zyją i potem nikt się nie potrafi w łózku zrelaksować i naprawdę cieszyć seksem. Ja zmieniłem pracę żeby móc nornalnie funkcjonować i to była dobra deczyja choć zarabiam relatywnie mniej ale lepiej śpię. Coś za coś.

wiwuss

Posty: 4

 
Ciekaw jestem jaki skład mają te wszystkie tabletki na potencję i libido które tak teraz mocno się reklamuje w mediach. Ktoś ma taką przykładową etykietę gdzieś? Jakie tam są składniki? Ciekawe czy to nie zwykły efekt placebo...

johncena67

Posty: 6