gdzie kupić naturalne kosmetyki

gdzie kupić naturalne kosmetyki

Jakimi kosmetykami realnie udało się wam pokonać problemy dermatologiczne? Szukam inspiracji, bo mam mocno spuchniętą twarz przez maseczkę. Nie chce mi się już praktycznie z domu wychodzić.

Booss23

Posty: 2

 
Mi chodzenie w maseczce faktycznie pogorszyło cerę. Kosmetyki premium jeszcze temat ratują, ale ciekawe, jak długo jeszcze?

MisiekKce

Posty: 4

 
Marka bardzo ok, podobno powiązana z Krystyną Jandą, może jakaś dziewczyna potwierdzi :)

CzarnyBlant

Posty: 22

 
Cieszę się, że coraz więcej dobrych, polskich marek na rynku kosmetycznym powstaje. Przede wszystkim zapewniają znacznie korzystniejsze cenowo warunki pielęgnacji, a praktycznie tożsame z droższymi zabiegami medycyny estetycznej. Niedługo niektóre kosmetyki w efektywności przegonią niektóre twarde terapie, co już powoli widać.

dzakuś45

Posty: 19

 
No właśnie polskie marki coraz lepsze w świecie kosmetyków. O tej czytałam nawet w zagranicznym, dość popularnym magazynie dla kobiet.

Marioleczka

Posty: 15

 
Kwas hialuronowy zastosowany w kosmetykach dobrze relaksuje skórę https://naturikke.pl/produkt/krem-przed-zasnieciem-z-naturalnym-kwasem-hialuronowym//, ale trzeba jakieś dwa miesiące używać, żeby zobaczyć konkretne wyniki, ale to w końcu zadziała. Po drugie marka łączy kwas hialuronowy z japońskimi składnikami bardzo docenianymi w świecie azjatyckim, a wiadomo, jak tam kobiety do późnego wieku wyglądają, praktycznie idealnie.

zuzanna

Posty: 16

 
O wygląd warto powalczyć, przecież w takim świecie żyjemy, że bez dobrego wyglądu nikt Cię poważnie nie traktuje.

Jasio234

Posty: 5

 
Warto przejrzeć wszystkie składniki aktywne, co się o nich mówi i w jakiej skali występują. Bo czasami jest tak, że niby dobry składnik, ale mało w kosmetyku, więc wtedy trzeba szukać dalej.

Klara323

Posty: 2

 
Terapia naturalna premium od czasu do czasu się przydaje. Kosmetyki trzeba czasami zmienić, żeby skóry do konkretnych składników nie przyzwyczajać za bardzo, tylko różnicować.

Jacek1812

Posty: 12

 
Zaskakująco niska cena za krem z takim składem. Muszę sprawdzić. Dzięki.

Bialy_Wilk

Posty: 9