Wizytówki kaszerowane - POMOCY !!

Wizytówki kaszerowane - POMOCY !!

Hejka. Zamierzam zamówić dla swojej firmy wizytówki kaszerowane, gdzie taką usługę wykonają najszybciej i najlepiej?

Fajae

Posty: 10

 
Na wizytówki kaszerowane trzeba mieć naprawdę przemyślany projekt, żeby zainteresowały one odbiorcę. Wiele cennych informacji na ten temat zaczerpnęłam z http://letterpress.klasowyblog.com.pl. Wypowiadają się tam ludzie z dużą wiedzą drukarską, którzy chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami.

Yuri20

Posty: 20

 
Z tego co mi wiadomo, to druk wizytówek nie ma jakiś tam ograniczeń ilościowych. Wiadomo jednak, że im mniej zamawiasz, tym więcej musisz za nie zapłacić.

Kitas

Posty: 13

 
W zależności od zapotrzebowania, możesz zamówić sobie zarówno matowy, jak i błyszczący lakier UV. Trudno powiedzieć, który jest lepszy. Rodzaj trzeba po prostu dobrać do projektu graficznego.

kuBawodzu

Posty: 28

 
To już zależy od ciebie, jaki projekt na wizytówki kaszerowane sobie wymyślisz. Możesz zdecydować się na różnokolorowe warstwy. Robiłem tak już kilka razy i prezentują się one bombowo. Ostatnio jednak pomieszaliśmy rodzaje papierów z jednej strony kreda, z drugiej niemniej jednak błyszczący papier.

enzoteq

Posty: 28

 
Jeśli w letterpress użyjesz tego samego koloru, co kolor papieru, to dla niektórych osób może być to niewidoczne. A przecież reklama ma polegać na tym, żeby była jak najszybciej przyswajalna przez odbiorcę. Dlatego raczej stosuje się kontrastowe kolory.

El2CzupakaBra

Posty: 22

 
Dla mnie, jako klienta wizytówki kaszerowane są dowodem na to, że wręczająca je firma ceni sobie elegancję, a co za tym idzie, także swoich kontrahentów. Tym niezwyklej raduje mnie fakt, że coraz częściej mogę otrzymać je od przedstawicieli rożnych branż.

Acclaim

Posty: 17

 
Projekt do druku letterpress znacznie różni się od tradycyjnych projektów grafiki 2D. Najlepiej będzie, jak skontaktujesz się z wykonawcą druku, a on prześle tobie albo przykładowy wzór, albo wskazówki, jak dobrze przygotować sobie grafikę do druku.

Black_Riot

Posty: 14

 
Przecież wizytówki kaszerowane nie są klejone ręcznie. Wszystko odbywa się przy użyciu specjalnych maszyn, więc nie ma żadnych powodów, żeby niepokoić się o ewentualne rozklejenie. Są one tak samo wytrzymałe jak wizytówki jednowarstwowe.

hummer55

Posty: 17