Serwis ploterów HP, polecicie coś?

Serwis ploterów HP, polecicie coś?

Czy w waszej opinii w przypadku awarii plotera HP jest sens oddawać go do serwisu ploterów? Nie wiem czy nie lepiej byłoby nabyć zupełnie nowy ploter, który będzie poprawnie działał przez długi czas.

Bryzyt1

Posty: 5

 
Jeżeli prowadzisz swoją firmę w Poznaniu to serwisów oferujących naprawę ploterów masz naprawdę sporo. Osobiście radziłbym Ci jednak udanie się do serwisu specjalizującego się w ploterach konkretnej marki. Z doświadczenia wiem, że serwisy tego typu zdecydowanie lepiej świadczą swoje usługi.

Urszulka23

Posty: 22

 
Jeżeli faktycznie zależy Ci na zaoszczędzeniu pieniędzy to w mojej opinii naprawa jest jedynym słusznym wyjściem. Twój ploter po niej będzie jak nowy więc nie musisz się obawiać o jego ponowną awarię po krótkim czasie użytkowania ponieważ będzie ona mało prawdopodobna.

eef12

Posty: 17

 
Zdecydowanie odradzam Ci zakup nowego plotera w wypadku awarii. W mojej opinii naprawa jest zdecydowanie niezwyklej opłacalna a Twój sprzęt będzie po niej jak nowy.

Bryzyt1

Posty: 15

 
Z tego względu, że ploter nie należy do najtańszych urządzeń zakup nowego w przypadku awarii poprzedniego jest moim zdaniem dość kiepskim pomysłem. Na Twoim miejscu zdecydowałbym się na naprawę poprzedniego plotera.

tomalix

Posty: 23

 
Zanim kupisz nowy ploter, polecam Ci zapoznać się z kosztami napraw ploterów w serwisie: http://serwisploterow.eu. Niesłychanie prawdopodobne, że naprawa będzie nawet kilka razy tańsza niż koszt zakupu nowego plotera a Ty będziesz mógł zaoszczędzić.

Dobruś23

Posty: 21

 
Zdecydowanie polecam Ci zdecydowanie się naprawę plotera marki HP oprócz kupna nowego gdyż jest to wiele tańsze. Z reguły koszty naprawy ploterów tej marki są rzeczywiście niskie.

andrew66

Posty: 12

 
W mojej opinii oddanie plotera do serwisu jak najbardziej ma sens i jest jak najbardziej wymienione w przypadku awarii takiego urządzenia.

juron

Posty: 16