skup odpadów z tworzyw sztucznych, jaka firma ?

skup odpadów z tworzyw sztucznych, jaka firma ?

Bardzo chciałabym rozpocząć współpracę ze sklupem odpadów hdpe, natomiast nie znam żadnej takiej firmy. Czy znacie może przedsiębiorstwa, które za oferują mi dogodne warunki współpracy?

dzaman

Posty: 3

 
Ja bardzo dużo razy kupowałem regranulat polietylenu LDPE w wielu firmach, które znalazłem w internecie. Takie przedsiębiorstwa często mają naprawdę niezłe oferty.

azbee

Posty: 5

 
Warto poczytać pozytywne i negatywne komentarze i zobaczyć co firmy proponują w swoich ofertach i czy posiadają regranulaty PP dobrej jakości.

Dagmara87

Posty: 18

 
Wiele firm w swoich ofertach posiada regranulaty bardzo dobrej jakości, wystarczy tylko znaleźć tą odpowiednią dla siebie. Ja bardzo chętnie mogę Ci polecić jednego producenta, u którego zaopatrzam się w regranulaty PP. https://www.aseosystem.pl/oferta/produkt/14-regranulat-polipropylenu---czarny-wtryskowy.

dof77

Posty: 12

 
Pożądane byłoby popatrzeć w internecie i zobaczyć co firmy mają w swoich ofertach, a odszukasz taką, jaka posiada regranulaty PP niezwykle porządnej jakości.

AAA333

Posty: 22

 
Dokładnie, wszystko zależy od danej firmy. Regranulaty pp czasami mogą trafić się złej jakości, które nie będą nadawały się w przemyśle.

bartek33

Posty: 11

 
Ciężko będzie Ci odszukać regranulaty pp dobrej jakości poprzez internet. Słyszałem sporo nieprzyjemnych sytuacji, które posiadały miejsce z takimi firmami.

zoferek

Posty: 14