zarządzanie firmami, znacie ?

zarządzanie firmami, znacie ?

Szukam portalu internetowego, gdzie znajdę informację na temat zarządzania firmami. Znacie tego typu strony?

alibuś34

Posty: 1

 
Metoda kaizen jest podobno świetna. Słyszałam o niej od kolegi, który prowadzi firmę. Właśnie również szukam informacji na ten temat, ponieważ bardzo mnie on zaciekawił. Chętnie sprawdzę różne strony internetowe polecane przez was.

pawel253

Posty: 9

 
Sprawdź tę stronę internetową https://kaizen.info.pl, wydaję i się, że znajdziesz na niej wszystko o dostawcach erp.

Dezmok56

Posty: 4

 
Są też firmy takie, jakie zajmują się właśnie archiwizowaniem dokumentów w wykwalifikowany sposób. Uważam, iż w wielu przypadkach to lepsza opcja niż samodzielne prowadzenie archiwów. Kompleksowa obsługa w zakresie archiwizacji to bezpieczne dokumenty na długie lata.

Yuri20

Posty: 5

 
Wydaję mi się, że w internecie da się znaleźć ranking najlepszych dostawców erp. Na niektórych stronach możemy znaleźć również ceny i opinie innych klientów.

labuh

Posty: 7

 
Najlepiej poszukać jest firmy, która zajmie się profesjonalnie archiwizacją dokumentów księgowych. Dzięki takim firmom nie trzeba się martwić, że coś zginie.

Morchepl

Posty: 19

 
Metoda kaizen jest systemem małych kroczków, dzięki czemu w wolnym odstępie czasu możemy dojść do sukcesu w firmie lub w życiu prywatnym.

klakla09

Posty: 3

 
Archiwizowanie danych można robić elektronicznie, ja nie mam w firmie tyle miejsca, aby trzymać wszystkie dokumenty i papiery. Część z nich mam w segregatorach, ale to jest bardzo mała ilość.

CoRyn

Posty: 18

 
Powiem wam, iż wiem jakie jest trudne archiwizacja dokumentów kadrowych. Jednak teraz są odpowiednio stworzone programy do takich rzeczy, więc nie trzeba się męczyć.

Yuri20

Posty: 12